05.10.2013 16:24

Jubilejas priekšvakarā Stopiņu handbolistes pieveic čempiones

Jubilejas priekšvakarā Stopiņu handbolistes pieveic čempiones Krišjānis Grantiņš

Divu vadošo Latvijas dāmu komandu sezonas pirmajā duelī Stopiņu novada handbola komanda (NHK) uzvar čempionu titula īpašnieces Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas handbolistes.

Pirmajā puslaikā cīņa ritēja punkts punktā – pārmaiņus vadībā izvirzījās abas komandas, taču starpība ne reizi nepārsniedza divus vārtus. Tikai otrā puslaika sākumā Stopiņu handbolistēm, lielā mērā pateicoties Elitas Ekkertes rezultatīvajam sniegumam, izdevās neliels izrāviens, pēc kura tika panākts 24:19 pārsvars.

Turpinājumā rezultāta starpība nostabilizējās 6–7 vārtu robežās, bet pēdējās divās minūtēs Elza Seržante ar trim precīziem metieniem pēc kārtas Stopiņu NHK pārsvaru pieaudzēja līdz iespaidīgam 35:25. Šī Ulbrokas komandai bija trešā uzvara šīs sezonas trijās spēlēs.

Uzvarētāju labā Elita Ekkerte guva 12 vārtus, Lana Nikolajeva septiņus, Ivita Asare sešus un Elza Seržante piecus vārtus.

12. un 13. oktobrī Ulbrokā notiks starptautisks dāmu handbola turnīrs, kas veltīts titulētās Stopiņu novada sieviešu handbola komandas 15 gadu jubilejai. Turnīrā piedalīsies jubilāres Stopiņu NHK, handbola klubs "Ogre", kā arī Dobeles un Tallinas komandas.

Pirmajā dienā komandas aizvadīs apļa turnīru ar saīsinātu spēļu laiku 2x15 minūtes. Svētdien mačos ar pilnu laiku 2x30 minūtes divas labākās komandas cīnīsies par pirmo vietu, bet pārējās divas – par trešo vietu.