03.10.2013 20:05

"Audas" futbolistiem vēl viena neveiksme

Pērn mājas spēlē pret FK ”Ventspils”-2 Ķekavas ”Auda” spēja izcīnīt punktu, šoreiz tas neizdevās. Pērn mājas spēlē pret FK ”Ventspils”-2 Ķekavas ”Auda” spēja izcīnīt punktu, šoreiz tas neizdevās. FK "Auda"

Mini triecienciklu Latvijas pirmās līgas turnīrā – divas spēles triju dienu laikā – Ķekavas kluba "Auda" futbolisti sākuši ar zaudējumu trešajā vietā esošajai FK "Ventspils" dublieru vienībai.

Pirmā apļa atliktā spēle pret ventspilniekiem bija zīmīga ar to, ka bija vienīgais mačs sezonā, ko Ķekavas futbolisti aizvadīja savās mājās prožektoru gaismā. Līdzīgā situācijā pirms gada "Auda" spēja izcīnīt punktu, nospēlējot neizšķirti 0:0. Šoreiz tas neizdevās.

15. minūtē viesi izvirzījās vadībā pēc Eduarda Tīdenberga raidījuma un minimālo pārsvaru saglabāja līdz puslaika pēdējai minūtei, kad Ilija Rehviašvili panāca izlīdzinājumu 1:1. Līdz otrā puslaika vidum saglabājās līdzsvars, bet tad Vladimirs Mukins guva otros vārtus FK "Ventspils"-2 komandas labā, un atlikušajās nepilnās 20 minūtēs laukuma saimnieki atspēlēties nespēja. 1:2 FK "Auda" futbolistiem bija jau septītais zaudējums pēc kārtas.

Sešas kārtas līdz pirmās līgas turnīra beigām "Auda" saglabā 13. pozīciju (24 punktu), taču tikai par trim punktiem apsteidz priekšpēdējā vietā esošo "FC Jūrmala"-2 vienību. Nākamo spēli ķekavieši aizvadīs jau sestdien plkst. 15 pret divas pozīcijas augstāk esošo Rēzeknes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandu.