30.09.2013 12:24

Pierīgas sportisti starp laureātiem Rīgas duatlonā

Sacensības Biķernieku sporta bāzē dažādās distancēs startēja vairāk nekā 220 dalībnieki ne tikai no Rīgas un Pierīgas, bet arī viesi no Igaunijas un Lietuvas.

Garākajā distancē, kurā dalībnieki vispirms veica 8 km skriešus, tad 38,5 km uz divriteņa un beigās vēl 4,8 km skriešus, divpadsmito vietu absolūtajā vērtējumā 77 dalībnieku konkurencē un otro vietu V40 vecuma grupā izcīnīja siguldietis Kaspars Kārkliņš. Viņš finišēja pēc stundas, 56 minūtēm un 41,9 sekundēm, uzvarētājam Andrejam Dmitrijevam zaudējot astoņas minūtes. Nepilnu minūti ilgāk trasē pavadīja Krišjānis Beitāns no Ķekavas novada, viņam 13. vieta.

V40 vecuma grupā trešajā ierindojās Alvis Krilovskis no Ikšķiles (2.00:17,6), bet V50 grupā attiecīgi trešo un ceturto vietu ieņēma salaspilietis Uldis Kirtovskis (2.02:00,7) un carnikavietis Raimonds Garenčiks (2.02:54,8).

3,2+16,5+1,6 km distancē kopvērtējumā desmitajā vietā ierindojās Ansis Brēmanis no Ādažiem (48:27,3), kurš no uzvarētāja lietuvieša Pumpuša atpalika par trim minūtēm. Viņam arī trešā vieta junioru (U-19) vecuma grupā, kurā ceturtais bija baldonietis Emīls Ribaks (50:12.5).

Pierīgas sportisti ieguva godalgotas vietas vēl trijās vecuma grupās – tautas grupā dāmām labākā bija Zane Muceniece no Ikšķiles (56:14,5), jaunietēm (U-17) otrajā vietā ierindojās Anna Konovalova no Vangažiem (1.08:32,6), bet senioru grupā (U-60) trešais, par vienu pozīciju apsteidzot Laimoni Daugavieti no Carnikavas novada, bija Josifs Kalveršs no Salaspils (57:55,1).

Jauniešu sacensībās 1,6+5,5+0,9 km distancē divas trešās vietas izcīnīja Carnikavas sporta centra pārstāvji Edgars Galimžanovs 13 gadus veco puišu grupā (22:55,1) un Madara Kļavniece deviņgadīgo meiteņu grupā (36:03,5), kura startēja arī bērnu distancē un pašā jaunākajā vecuma grupā (2006. g. dz. un jaunākas) meitenēm ieguva otro vietu. Vēl viens carnikavietis Edijs Zažeckis bija trešais 2002./05. gadā dzimušo grupā, bet jaunākajā grupā puišiem piektais bija mārupietis Rūdolfs Skulte.