23.09.2013 15:51

Riteņbraucēji uz pjedestāla SEB MTB maratona pēdējā posmā

Pierīgas novadu pārstāvji iekļuvuši starp laureātiem vairākās vecuma grupās populāro kalnu riteņbraukšanas sacensību pēdējā posma sacensībās 44,5 kilometru "Virši-A" tautas distancē.

Sacensībās Tukuma apkārtnē pirmo vietu jaunākajā vecuma grupā puišiem (M14) izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas pārstāvis Vladlens Gurkins, kurš distanci veica divās stundās, astoņās minūtēs un 25 sekundēs, gandrīz 1100 dalībnieku vērtējumā ierindojoties 149. vietā. Savukārt viņa treneris Uldis Puzaks ieņēma trešo vietu M55 vecuma grupā senioriem (2.20:12).

Divas godalgas arī riteņbraucējām no Pierīgas. W35 grupā dāmām par uzvarētāju kļuva salaspiliete Dace Kaļverša (2.37:37), bet tautas grupā dāmām, nestartējot piecu iepriekšējo posmu uzvarētājai ādažniecei Dacei Hartmanei, otrajā vietā ierindojās Justīne Brūvere no Carnikavas (2.24:47).

Visātrākais 44,5 km distancē bija Oskars Muižnieks no "Trek DPA" komandas (1.38:31).

65,4 kilometru maratonā par uzvarētāju kļuva "Rietumu Delfin" riteņbraucējs Krists Neilands (2.25:13). Piektais absolūtajā vērtējumā bija ikšķilietis Ervīns Smoļins (2.31:11), bet septītais – siguldietis Raivis Zīmelis (2.32:18), kurš bija otrais ātrākais M35 vecuma grupā.

M45 vecuma grupā otrajā vietā ierindojās Siguldas mērs Uģis Mitrevics (3.01:27), bet SEB MTB maratona kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Pēters Prūss no Igaunijas.

Aizraujošas un spraigas sacensības lietainajā trasē notika arī "Gutta" bērnu braucienos, kā arī "Mammadaba" veselības distancē.