16.09.2013 12:08

Rupeika ekipāža Vācijā zaudē divas pozīcijas

Pasaules motokrosa čempionātā blakusvāģu ekipāžām priekšpēdējais posms Vācijā bija neveiksmīgs baldonieša Māra Rupeika un Haralda Kurpnieka duetam.

Pasaules čempionāta 13. posma kvalifikācijā Rudersbergas trasē Rupeika ekipāža ieņēma septīto vietu. Dienu vēlāk pirmajā sacīkšu braucienā latvieši finišēja 13. pozīcijā, bet otrajā braucienā nefinišēja, tika klasificēti 26. vietā un posma kopvērtējumā ieņēma divdesmito vietu.

Par Vācijas posma uzvarētājiem kļuva beļģis Jans Hendrikss un latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks, bet trešo vietu izcīnīja beļģis Bens Adriaensens ar nīderlandieti Benu van den Bogārtu, kuri līdz ar to nodrošinājuši 2013. gada pasaules čempionu titulu. Vienas sacīkstes līdz čempionāta beigām viņu pārsvars pār tuvākajiem sekotājiem Etjēnu Baksu no Nīderlandes un Kasparu Stupeli no Latvijas sasniedzis 110 punktus.

Neveiksme Vācijā Rupeikam un Kurpniekam likusi zaudēt divas pozīcijas čempionāta kopvērtējumā, un nu viņi ar 292 punktiem ieņem astoto vietu.

Atlikušais pasaules motokrosa čempionāta posms notiks 22. septembrī Beļģijā.