14.09.2013 17:13

"Audas" futbolisti zaudē pirmās līgas līderiem

"Audas" futbolisti zaudē pirmās līgas līderiem Krišjānis Grantiņš

Ķekavas futbola kluba neveiksmju sērija Latvijas pirmās līgas turnīrā sasniegusi četras spēles, tabulā saglabāta vienpadsmitā pozīcija.

Kārtējā spēlē "Audas" stadionā pret līderiem Daugavpils bērnu futbola centru "Daugava" laukuma saimniekiem liktenīga izrādījās 13. minūte, kad Jorens Gorkšs ieraidīja bumbu savos vārtos. Minimālu pārsvaru daugavpilieši saglabāja līdz 57. minūtei, kad viņi, pateicoties bagātu Latvijas virslīgas spēļu pieredzi guvušā baltkrievu uzbrucēja Pāvela Riževska precīzajam raidījumam, pārsvaru dubultoja.

Atlikušajā pusstundā rezultāts vairs nemainījās, un FK "Auda" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas – 0:2 (0:1).

Ar 24 punktiem pēc aizvadītas 21 spēles Ķekavas komanda ieņem 11. vietu 16 komandu konkurencē. Nākamais mačs "Audai" paredzēts 20. septembrī viesos pret futbola klubu "Tukums"/Salaspils, kas turnīra tabulā ieņem vienu pozīciju zemāk.