11.09.2013 15:08

Pierīgas motobraucējiem dubultuzvara Lietuvas čempionātā

Pierīgas motobraucējiem dubultuzvara Lietuvas čempionātā Jānis Pastars

Kaimiņvalsts motokrosa čempionāta kopvērtējumā MX50 klasē zēniem pirmās divas izcīnīja Kārlis Alberts Reišulis no Krimuldas novada un mārupietis Edvards Bidzāns.

Kārlis pirmo vietu kopvērtējumā jau praktiski bija nodrošinājis pēc uzvarām pirmajos trijos posmos, kuros palika nepārspēts visos sešus braucienos. Pēdējās sacīkstēs viņam tik labi negāja – pirmajā braucienā ceturtā vieta, bet otrajā nācās izstāties (13. vieta). Summā krimuldietis savāca 175 punktus.

Par 15 punktiem no viņa atpalika šāgada Austrumeiropas čempionāts 50 kub.cm klasē Edvards Bidzāns no auto moto kluba "Bieriņi", kurš Lietuvas čempionāta ceturtajā posmā ieņēma otro vietu (braucienos pirmā un sestā vieta). Iepriekšējos trijos posmos Edvards bija ierindojies trešajās vietās.

Latvijas mazie motokrosa braucēji Lietuvas čempionāta kopvērtējumā MX50 klasē ieņēma arī trešo un ceturto vietu.

Jāatzīmē, ka MX2 klasē uzvaru pēdējā posmā abos braucienos izcīnīja siguldietis Jānis Kārkliņš. Summā viņam trešā vieta.