02.09.2013 14:10

Vecāķu pludmales skrējiens pulcē daudz Pierīgas novadu pārstāvju

"SportLat" balvas izcīņas kārtējais posms, kas svētdien Vecāķos notika jau 26. reizi, pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu – gandrīz pustūkstoti skrējēju. Atsevišķās vecuma grupās starp laureātiem iekļuva vairāki Pierīgas novadu sportisti.

Pirmo vietu garākajā 10 kilometru distancē S50 vecuma grupā dāmām izcīnīja Ināra Lūse no Carnikavas, kura finišēja pēc 43 minūtēm un 24 sekundēm. Otro vietu šajā pašā grupā ieņēma siguldiete Anita Zālīte (54:22).

Otrajās vietās ierindojās carnikavietis Viktors Suborins V60 grupā (45:37) un Jekaterina Kulago no Ādažiem S16 grupā (46:48). Ceturtie bija Kārlis Lūsis no Carnikavas V16 grupā (47:29) un Uldis Kirtovskis no Salaspils V50 grupā (43:13), piektais – Kaspars Kārkliņš no Siguldas V40 grupā (39:41).

Divreiz īsākā distancē absolūti labāko rezultātu starp daiļā dzimuma pārstāvēm sasniedza Siguldas sporta skolas audzēkne Estere Vīksne (21:50). Viņai pirmā vieta S12 grupā, kurā trešā un ceturtā vieta pienācās ikšķilietēm Kristai Igenbergai (23:09) un Luīzei Opolajai (23:58).

S15 grupā ceturto vietu ieņēma Krista Ratniece no Ķekavas novada sporta skolas (26:49), bet dāmu konkurencē Zane Muceniecei no Ikšķiles pirmā vieta (22:16), viņas novadniecei Signei Bricei trešā (25:12) un Annai Konovalovai no Vangažiem piektā (25:33).

Vienlaikus Vecāķos risinājās arī bērnu sacensības, kuras startēja 130 jaunie censoņi. Pašu jaunāko (2007. g.dz.un jaunāki) skrējēju grupā 300 metru distancē ašākā izrādījās Elizabete Barone no Garkalnes. 600 metros septiņus un astoņus gadus vecām meitenēm trešo vietu ieņēma Amanda Sniedze no Ādažiem un ceturto – mārupiete Amanda Valtasa. Savukārt deviņus un desmit gadus veco grupā Artūram Liepam no Kalngales otrā vieta, bet carnikavietim Patrikam Legzdiņam un ādažniecei Agnesei Grozai trešās.