30.08.2013 11:18

Carnikavas veloorientierists labākais starp vīriem pasaules čempionātā

Carnikavas veloorientierists labākais starp vīriem pasaules čempionātā Pēteris Blumbergs

Latvijas sportistiem Igaunijas pilsētās Rakveres apkārtnē notiekošā pasaules MTBO čempionāta pirmajās divās sacensību dienās nav izdevies pacīnīties par augstām vietām.

Vīriešu konkurencē sprinta un vidējā distancē labākos rezultātus sasniedza carnikavietis Edgars Bričonoks. Sprintā, startējot gandrīz simt veloorientieristiem, 6,1 km distancē ar 22 kontrolpunktiem viņš finišēja pēc 24 minūtēm un 14 sekundēm, sasniedzot 38. laiku. Uzvarētājām igaunim Tīnisam Ermam Edgars zaudēja nepilnas piecas minūtes.

41. vietu ieņēma Toms Veits, bet trīs citi Latvijas pārstāvji tika diskvalificēti, arī šāgada Latvijas čempions veloorientēšanās sportā (MTBO) siguldietis Eduards Rēns.

Vidējā distancē (11,4 km) Edgars Bričonoks ierindojās 48. vietā septiņarpus minūtes aiz nu jau divkārtējā pasaules čempiona T. Erma.

Pasaules MTBO čempionāta programmā vēl paredzēta stafete un individuālās sacensības garajā distancē.