27.08.2013 15:01

Pierīgas orientieristiem Valmieras čempionu tituli

Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas un orientēšanās kluba "Kāpa" pārstāvji Valmieras čempionātā uzvarējuši trijās vecuma grupās.

Sevišķi veiksmīgi Pierīgas BJSS audzēknes nostartēja S18 vecuma grupā – divu dienu sacensību kopvērtējumā pirmās divas vietas izcīnīja saulkrastiete Kendija Aparjode un ādažniece Laura Leiboma, bet piektajā vietā ierindojās OK "Kāpa" pārstāve Laura Puķīte no Saulkrastiem.

Pirmo vietu V16 grupā jauniešiem izcīnīja vēl viens Saulkrastu orientierists Uldis Upītis. Devīto vietu šajā grupā ieņēma Kristers Aparjods un divpadsmito – Edgars Indrāns.

Sportisti no Pierīgas startēja ne tikai jauniešu konkurencē. Pirmo vietu V70 senioru grupā izcīnīja Pēteris Novikovs no Carnikavas. Otrās vietas savās grupās ieņēma Aigars Leiboms no Ādažiem (V40) un Ieva Cāne no Siguldas (S50), bet siguldiešiem Ilmāram Limbēnam (V60) un Rudītei Šternai (S60) trešās vietas.