27.08.2013 12:12

Motobraucējs Kārkliņš ticis pie “Ceļa Ēzeļu” balvas

Siguldas motobraucējs Jānis Kārkliņš izcīnījis pirmo vietu "Ceļa Ēzeļu" mototrasē notikušajā Dobeles kausa izcīņā MX2 klasē.

Pirmajā braucienā viņš finišēja otrais, bet otrajā uzvarēja, nodrošinot pirmo vietu sacīkšu kopvērtējumā. MX1 klasē, startējot gandrīz visiem šobrīd labākajiem Latvijas motokrosa braucējiem, otro vietu izcīnīja šāgada Eiropas vicečempions Toms Macuks no Ķekavas novada Baložiem. Pirmajā braucienā viņš uzvarēja, bet otrajā tehnisku problēmu dēļ finišēja piektais. Uzvarēja Dāvis Ivanovs.

Pasākuma ietvaros notika arī sacensības supersprintā. Pirmajā kārtā divu apļu distancē, cīnoties viens pret vienu, J. Kārkliņš zaudēja MX1 klases braucējam Ivo Šteinbergam, bet T. Macuks uzvarēja igauni Andrē Parku. Finālā, kurā startēja četri braucēji, Toms finišēja trešajā vietā. Toties "Ceļa Ēzeļu" izcīņas superfinālā, kurā septiņu apļu distancē par naudas balvām sacentās pa desmit labākajiem abu solo klašu braucējiem, T. Macuks uzvarēja, bet Jānis ierindojās septītajā vietā.

Dobelē notika arī sacensības bērniem, un MX50 klasē par uzvarētāju kļuva Mārupes auto moto kluba "Bieriņi" pārstāvis Edvards Bidzāns.

Pagājušās nedēļas nogalē notika arī Latvijas Motosporta federācijas kausa izcīņas piektā posma sacensības Staicelē, kurās vairāki Pierīgas motobraucēji iekļuva starp godalgoto vietu ieguvējiem.

Otro vietu MX50 klasē ieguva jau pieminētais Edvards Bidzāns, bet senioru klasē – Jānis Bidzāns. Trešās vietas ieņēma Patriks Ūzuls no "Bieriņiem" (MX65), kā arī "MX Ādaži" komandas braucēji Leons Kozlovskis (MX1) un Jānis Saldavs (kvadricikli).