27.08.2013 11:29

Salaspiliete uzvarējusi Latvijas nūjošanas festivālā

Ventspilī notikušajā pasākumā Ilze Rāta sasniegusi labāko rezultātu dāmu konkurencē 10,6 km distancē.

Latvijas nūjošanas ceturtais festivāls Ventspilī bija pulcējis gandrīz 350 šīs aktīvās nodarbes cienītāju, viņu vidū arī nūjotājus no Ādažiem, Baložiem, Jaunmārupes un Olaines. Dalībnieki varēja izmēģināt spēkus 5,3 vai 10,6 kilometru distancēs.

Kaut sportiskie rezultāti šajā pasākumā nebija galvenais, jāatzīmē, ka pirmo vietu garākajā distancē dāmām izcīnīja salaspiliete Ilze Rāta. Viņa finišēja pēc stundas, 12 minūtēm un 54 sekundēm, absolūtajā vērtējumā ierindojoties ceturtajā vietā.

Vīriešu konkurencē uzvarēja ventspilnieks Guntis Grīnvalds (1.09:34), bet piekto vietu ieņēma Juris Rāts no Salaspils (1.13:22).

5,3 km distancē pirmais finišēja Aleksandrs Dupats no Piltenes (35:02), bet 23. vietu gandrīz 300 dalībnieku konkurencē ieņēma Aivars Lembergs (42:16).