26.08.2013 09:58

Snikus un Bloks desmitie individuālajās sacensībās Dānijā

Snikus un Bloks desmitie individuālajās sacensībās Dānijā elittesport.lv

Eiropas čempionātā paraolimpiskajā iejādē Rihards Snikus no Baldones ar zirgu Bloku ierindojās desmitajā vietā 14 sportisko pāru konkurencē.

Individuālajās sacensībās "Tailormade Horse Trophy Grade la" shēmā R. Snikus ar Bloku nopelnīja atzīmi 63,870. Viens no pieciem tiesnešiem viņu ierindoja desmitajā vietā, viens – divpadsmitajā, bet trīs pārējie – vienpadsmitajā.

Par uzvarētāju kļuva pagājušā gada Londonas paraolimpisko spēļu čempione Sofija Kristiansena no Lielbritānijas ar zirgu Janeiro 6 (76,609), bet otrs Latvijas jātnieks Oskars Lukauskis ar zirgu Kadiljaku palika pēdējā 14. vietā (60,130).

Jau ziņots, ka sacensībās "Grade la" shēmā Eiropas čempionāta pirmajā dienā Rihards Snikus ierindojās devītajā vietā.

Kā zināms, pērn Londonas paraolimpiskajās spēlēs Rihards izcīnīja ceturto vietu ar zirgu Chardonnay.