20.08.2013 13:04

Pierīgas BJSS audzēkņiem kārtējās spēku pārbaudes

Pierīgas BJSS audzēkņiem kārtējās spēku pārbaudes Pierīgas BJSS

Pierīgas bērnu un jaunatnes sporta skolas (PBJSS) jaunie orientieristi ar atzīstamām sekmēm startējuši Malienas kausa izcīņā Alūksnes pusē, bet triatlonisti Jēkabpilī cīnījušies par Latvijas jaunatnes čempionāta medaļām krostriatlonā.

Latvijas triatlona kausa izcīņas 12. posmā arī sadalīja valsts čempionāta medaļas jaunākajās vecuma grupās. Dalībniekiem bija jāveic 100 metru distance peldus, 2,5 km uz divriteņa un 600 metri skriešus.

Otro vietu pašā jaunākajā vecuma grupā (2004./2005. g. dz.) izcīnīja Agnese Groza. Viņa finišēja pēc 14 minūtēm un 32,8 sekundēm un uzvarētājai dobelniecei Linda Eihmanei zaudēja 43 sekundes. 2002./2003. g. dz. jauniešiem ceturto vietu ieņēma Patriks Legzdiņš (11:53,2) un sesto vietu Ričards Sniedze (12:34,6).

Vairāki Pierīgas BJSS audzēkņi piedalījās nedēļas nogalē tradicionālajās divu dienu orientēšanās sacensībās "Malienas kauss". Veiksmīgākā no viņiem bija saulkrastiete Kendija Aparjode, kura izcīnīja pirmo vietu S18 vecuma grupā, atkārtojot pagājušā gada panākumu (toreiz gan divus gadus jaunāku dalībnieču konkurencē). Otrā šajā grupā bija Laura Leiboma no Ādažiem un piektā – Laura Puķīte no Saulkrastiem.

Vēl viena godalgotā vieta Pierīgas orientieristiem tika S20 grupā, kur trešo vietu ieņēma carnikaviete Madara Šadrina, bet piektā bija vēl viena orientēšanās kluba "Kāpa" pārstāve olainiete Zane Nāgele. Zelma Lapiņa S16 grupā ierindojās ceturtajā vietā, V16 grupā attiecīgi ceturtais un septītais bija saulkrastieši Uldis Upītis un Kristers Aparjods, bet Edgars Indrāns ieņēma 11. vietu. S14 grupā 12. vieta Laurai Nelsonei un 14. vieta Andai Upītei.

Sacensības gan Jēkabpilī, gan Alūksnē notika arī citās vecuma grupās, un arī tajās Pierīgas novadu sportisti ierindojās starp labākajiem.

Krostriatlonā garākajā distancē (0,6 + 21 + 6 km) sesto vietu absolūtajā vērtējumā un pirmo vietu vecuma grupā līdz 50 gadiem izcīnīja Raimonds Garenčiks no Carnikavas (1.17:02,7), senioru grupā otrais 0,3 + 14 + 3 km distancē bija viņa novadnieks Laimonis Daugavietis (58:48,3), bet 0,3 + 7 + 1,5 km distancē jauniešiem (2000./2001. g. dz.) sestais bija carnikavietis Edgars Galimžanovs (31:15,8).

Vēl vairāk medaļu Pierīgas orientieristiem. Uzvaru "Malienas kausā" S60 grupā svinēja ādažniece Ruta Kukka un otrā šajā grupā bija siguldiete Rudīte Šterna. Otrās vietas arī carnikaviešiem Sergejam Šadrinam (V45), Pēterim Novikovam (V70) un Gunāram Ostupam (V75), trešā bija Irita Puķīte no Saulkrastiem (S35), bet Rolands Laveiķis V55 grupā palika vienu pozīciju aiz godalgotā trijnieka.