16.08.2013 10:39

“Miesnieki” piedzīvo pirmo zaudējumu Latvijas čempionātā

Ķekavas novada regbija klubam beigusies septiņu uzvaru sērija Latvijas čempionātā klasiskajā regbijā.

Latvijas čempionāta otrā apļa pirmajā spēlē "Miesnieki" Juglas stadionā tikās ar komandu "Kalve". Pirmajā puslaikā laukuma saimnieki iekrāja triju punktu pārsvaru un pēc pārtraukuma nosargāja uzvaru 18:12 (10:7).

Regbija kluba "Miesnieki" galvenais treneris Uldis Bautris atzina, ka pretinieki labi aizvadījuši pirmo puslaiku, bet otrajā puslaikā pašu komandas spēlētājiem pietrūcis spēka.

Tikai nedēļu iepriekš abas komandas jau bija aizvadījušas pirmā apļa savstarpējo spēli, kurā ar 27:10 pārāki bija ķekavieši.

Nākamā Latvijas regbija čempionāta otrā apļa spēle paredzēta 22. augustā, kad tiksies "LMT/Eži" un "Livonia/Garkalne" komandas.