14.08.2013 10:10

Olaines jaunie futbolisti triumfē Zemgales čempionātā

Futbola kluba "Olaine" 2004. gadā dzimušo zēnu komanda izcīnījusi pirmo vietu Latvijas jaunatnes čempionāta Zemgales reģiona finālturnīrā.

Olainieši sešu komandu turnīrā izcīnīja četras uzvaras un vienu spēli beidza neizšķirti. Viņi ar vienādu rezultātu 1:0 pārspēja jaunatnes futbola centra "Jelgava" vienību, Salaspils sporta klubu "Kengaroos" un futbola klubu "Tukums", ar 3:0 pieveica FK "Tukums" otro komandu un nespēja uzvarēt vienīgi "FC Jūrmala" jaunos futbolistus – neizšķirts 1:1.

Par rezultatīvāko spēlētāju FK "Olaine" rindās kļuva Dāvis Vējkrīgers, kurš visā turnīrā guva četrus vārtus. Pa vienam precīzam raidījumam Vitālija Komara, Ņikitas Šlajus un Gustava Auziņa kontā.

Līdz ar uzvaru Zemgales čempionātā Olaines komanda izcīnījusi tiesības piedalīties Latvijas jaunatnes čempionāta finālturnīrā, kurā sacentīsies 16 labākās komandas no visiem Latvijas reģioniem. Šis turnīrs paredzēts 23.–25. augustā Gulbenē.

Zemgales čempionāta finālturnīrā FK "Olaine" puiši iekļuva, izcīnot otro vietu sešu komandu konkurencē apakšgrupas turnīrā.