08.08.2013 08:31

"Audas" futbolisti bez uzvarām jau četras spēles pēc kārtas

"Audas" futbolisti bez uzvarām jau četras spēles pēc kārtas Krišjānis Grantiņš

Latvijas futbola pirmās līgas turnīra kārtējā spēlē trešdien Ķekavā vietējais futbola klubs "Auda" piekāpās "Liepājas metalurga" dublieru komandai.

Šī bija pēdējā 16. kārtas jeb otrā apļa pirmās kārtas spēle. Ķekavas komandu pirms tās bija skārušas nelielas sastāva problēmas, jo vairāki futbolisti vēl nebij paguvuši atgriezties no pārbaudēm citos klubos.

Lielajā svelmē līdz pirmā puslaika vidum rezultāts netika atklāts, taču tad vadībā izvirzījās liepājnieki, kuri atrodas turnīra tabulas līdergrupā. Drīz pēc pārtraukuma "metalurgi" guva otros vārtus, un ne ķekaviešu centieni uzbrukumā, ne vairākas spēlētāju maiņas nespēja izglābties no zaudējuma – 0:2 (0:1). Tāds pats rezultāts tika fiksēts arī abu komandu pirmajā savstarpējā spēlē šīs sezonas pirmajā kārtā.

Pēdējo uzvaru "Audas" futbolisti izcīnījuši vēl jūnijā, un kopš tā laika viņi divas spēles beiguši neizšķirti un divās zaudējuši. Turnīra tabulā Ķekavas komanda ar 20 punktiem ieņem devīto vietu 16 komandu konkurencē. "Liepājas metalurgs"-2 pakāpies uz trešo vietu (32 punkti).

Nākamo spēli FK "Auda" aizvadīs svētdien, 11. augustā, viesos pret "FC Jūrmala" dublieru vienību, bet nākamsestdien savā laukumā uzņems Liepājas klubu "Varavīksne".