06.08.2013 15:51

Babītes airētājiem Latvijas čempionātā zelts un bronza

Babītes airētājiem Latvijas čempionātā zelts un bronza Latvijas Airēšanas federācija

Nedēļas nogalē Jūrmalā Priedaines distancē notika Latvijas atklātais čempionāts airēšanā. Sacensības visās laivu klasēs risinājās klasiskajā 2000 m distancē.

Par Latvijas čempionu vīriešu vieglsvara vieniniekos ar vispārliecinošāko uzvaru visā čempionātā kļuva Rīgas Airētāju kluba biedrs Aigars Veličko no Babītes novada.

Viņš finišēja pēc septiņām minūtēm un 41,68 sekundēm, otrās vietas ieguvēju Murjāņu Sporta ģimnāzijas (MSĢ) un Specializētās airēšanas sporta skolas (SASS) pārstāvi Reini Viljamu Rutku apsteidzot par gandrīz 40 sekundēm, liecina Latvijas Airēšanas federācijas informācija.

Vēl vienu medaļu airētāji no Babītes nopelnīja pārairu četrinieku sacensībās vīriešiem, kur Edgars Brīvkalns un Ivars Zaumanis kopā ar Edvardu Ezernieku un Jāni Jaunzemu, pārstāvot MSĢ, ierindojās trešajā vietā (6:25,50). Uzvarētājiem labākais no četriniekiem junioru konkurencē zaudēja nepilnas 18 sekundes.