04.08.2013 18:00

Rinalds Sluckis uzvarējis starptautiskās triatlona sacensībās Igaunijā

Mārupietis "TriSmile 111" sacensībās Otepē 111 km distancē apsteidza gandrīz piecus simtus dalībnieku no Igaunijas, Dānijas, Krievijas, Somijas, Baltkrievijas, Lielbritānijas, Itālijas un citām valstīm.

Sacensības galvenajā distancē noritēja pēc formulas 1 km peldus, 100 km uz divriteņa un 10 km skriešus. Tajās startēja 493 un finišēja 476 triatlonisti.

Rinalds Sluckis pēc peldēšanas ieņēma desmito vietu, taču bija pārliecinoši labākais riteņbraukšanā un līderpozīcijas nosargāja arī pēc skriešanas. Finišu Mārupes sportists sasniedza pēc trim minūtēm, 18 sekundēm un 21 sekundes. Aiz viņa finišēja divi Dānijas triatlonisti Esbens Hovgards (3.21:48) un Simons Langvads (3.24:32).

Kā zināms, R. Sluckis šogad ir labojis Latvijas rekords "Ironman" triatlonā un pustriatlonā, kā arī izcīnījis uzvaru apvienotajā Latvijas un Igaunijas čempionātā.

Otepē startēja vēl vairāki triatlona cienītāji no Pierīgas novadiem. 15. vietu absolūtajā vērtējumā un ceturto vietu M30 vecuma grupā ieņēma ikšķilietis Artis Kalveits no "Ironman.lv" komandas (3.40:37), divdesmitais finišā bija Sandris Šika no Ulbrokas (3.44:12; 6. vieta M35 grupā), otrais izturīgākais M55 dalībnieku grupā un 79. vietā kopvērtējumā bija carnikavietis Raimonds Garenčiks (4.02:37), trešo vietu M45 grupā ieņēma cits mārupietis Toms Pikšēns (4.03:48; 90. rezultāts), bet M60 grupā ceturtais bija Laimons Daugavietis no Carnikavas (5.21:14; 447. rezultāts).

Triatlona sacensības Otepē notika vēl vairākās distancēs. "A. Le Coq TriSmile 33.3" (0,3 km + 30 km + 3 km) pirmo vietu N50 vecuma grupā dāmām un 165. vietu gandrīz 300 dalībnieku konkurencē izcīnīja Carnikavas sporta centra pārstāve Gaida Bite (1.34:36).

Sacensībās jauniešiem "Kalev TriSmile 1.1" (0,1 km + 10 km + 1 km) vairāk nekā divu simtu dalībnieku starpā 43. vietu absolūtajā kopvērtējumā ieņēma carnikavietis Edgars Galimžanovs (32:20), vienu pozīciju zemāk ieņēma viņa novadnieks Artūrs Liepa (32:23) un 74. vietu Patriks Legzdiņš (35:19).