30.07.2013 12:48

Ķekavas riteņbraucēji finišējuši Rīgas atklātajā čempionātā

Ķekavas riteņbraucēji finišējuši Rīgas atklātajā čempionātā Rīgas Riteņbraukšanas skola

Ar grupas braucienu Krimuldas–Turaidas apļu distancē Siguldā noslēgušās Rīgas atklātās meistarsacīkstes riteņbraukšanā jauniešiem (1997./99. g. dz.), kurās startēja arī Ķekavas novada sporta skolas komanda.

Četrās dienās jaunie riteņbraucēji aizvadīja piecus posmus, startējot gan individuālajā braucienā, gan komandu braucienā Biķernieku sporta bāzē, gan trijos grupas braucienos, tajā skaitā kalnainajos Siguldas ceļos. Ķekavas novada sporta skolu sacensībās pārstāvēja trīs sportisti, kuri veidoja vienu komandu kopā ar diviem Kuldīgas sporta skolas riteņbraucējiem.

Par vadošajām vietām kopvērtējumā ķekaviešiem gan neizdevās pacīnīties. Augstāko vietu no viņiem ieguva Vladlens Gurkins, kurš sacensību uzvarētājam Nilam Ķelderim no Rīgas Riteņbraukšanas skolas piecu posmu summā zaudēja desmitarpus minūtes un kopvērtējumā ierindojās 15. vietā. Divas pozīcijas zemāk finišēja Kristofers Bindemanis, bet 20. vietu noslēgumā ieņēma Niklāvs Boļšis.

Viņu komandas biedri šajās sacensībās kuldīdznieki Kristaps Pelčers un Arno Ķikurs ierindojās attiecīgi 22. un 25. vietā, bet astoņu komandu konkurencē Ķekavas un Kuldīgas sporta skolu apvienotā komanda ieņēma piekto vietu.