27.07.2013 19:12

Pierīgas vieglatlētiem četras medaļas Latvijas čempionātā

Pierīgas vieglatlētiem četras medaļas Latvijas čempionātā arhīvs

Latvijas čempionu titulus divas dienas Jēkabpils sporta centrā notikušajās sacensībās izcīnījuši sportisti no Mārupes, Salaspils un Ķekavas novadiem.

Par uzvarētāju 5000 metru skrējienā kļuva mārupietis Dmitrijs Serjogins. Pārstāvot sporta skolu "Arkādija", viņš finišēja pirmais pēc 14 minūtēm un 51,05 sekundēm. Otrās vietas ieguvēju dobelnieku Jāni Girgensonu Serjogins apsteidza par gandrīz sešām sekundēm.

Kārtējo Latvijas čempiona titulu vesera mešanā izcīnījis Salaspils sporta skolas treneris, olimpietis Igors Sokolovs. Viņš četras reizes rīku raidīja pāri 70 metru atzīmei, labākajā mēģinājumā sasniedzot 72,30 metrus. Par bronzas laureātu kļuva Sokolova audzēknis Deniss Ivanovs (52,76 metri), kurš no otrās vietas ieguvēja atpalika tikai par 21 centimetru.

Vesera mešanā dāmām pirmo vietu izcīnīja Ķekavas novada sporta skolas trenere Vaira Kumermane, kura, pārstāvot Tukuma vieglatlētikas klubu, uzrādīja rezultātu 52,56 metri.