22.07.2013 12:41

Carnikavieši startējuši Tartu triatlonā

Carnikavieši startējuši Tartu triatlonā tartutriatlon.ee

Vairākās vecuma grupās Carnikavas sporta centra pārstāvji iekļuvuši starp godalgoto vietu ieguvējiem.

Sacensības, kas risinājās Eiropas sprinta kausa izcīņas ietvaros, notika olimpiskajā distancē – 1,5 km peldēšana, 40 km riteņbraukšana un 10 km skriešana. Tajās piedalījās gandrīz 250 triatlonistu.

32. vietu absolūtajā kopvērtējumā un devīto vietu vecuma grupā līdz 40 gadiem izcīnīja carnikavietis Māris Liepa, kurš finišēja pēc divām stundām, 18 minūtēm un 23 sekundēm. 19 sekundes vēlāk mērķi sasniedza Raimonds Garenčiks, kurš izrādījās labākais vecuma grupā līdz 50 gadiem un kopvērtējumā ieņēma 34. pozīciju. Savukārt 37. vietā ierindojās Toms Jankovskis no Ropažiem (2.19:02).

Pirmās trīs vietas izcīnīja Igaunijas triatlonisti ar Marko Etverku priekšgalā (2.00:02).

Tautas sacensībās 0,5 + 20 + 5 km distancē otro vietu dāmām vecuma grupā līdz 50 gadiem izcīnīja Gaida Bite no Carnikavas (1.25:26), bet vīriem 60 gadu vecuma grupā trešais bija viņas novadnieks Laimonis Daugavietis (1.22:24).

Šīs nedēļas nogalē Ogrē un Ikšķilē notiks Latvijas čempionāts krosa triatlonā.