07.07.2013 20:35

Rinalds Sluckis sasniedzis jaunu Latvijas rekordu "Ironman" triatlonā

Mārupietis Frankfurtē notikušajā Eiropas čempionātā ierindojies 29. vietā absolūtajā vērtējumā un 27. vietā profesionāļu grupā.

Svētdien Vācijā triatlonisti veica klasisko "Ironman" distanci – 3,8 kilometri peldus, 180 km uz divriteņa un maratona (42,195 km) skrējiens. Pirmajā disciplīnā Rinalds Sluckis sasniedza personisko rekordu 54 minūtes un 10 sekundes, riteņbraukšanas distancē pavadīja četras stundas un 37 minūtes, bet maratonu noskrēja trijās stundās un astoņās minūtēs.

Finišu mārupietis sasniedza pēc astoņām stundām, 44 minūtēm un 24 sekundēm, kas ir jauns Latvijas rekords.

Par Eiropas čempionu kļuva Eneko Lanoss no Spānijas, kurš distancē pavadīja bez divām sekundēm apaļas astoņas stundas, kas ir izcils rezultāts. Otrajā vietā ierindojās Jans Rafaels no Vācijas (8.07:19), trešajā – Bass Dīderens no Nīderlandes (8.12:07).

Zīmīgi, ka pagājušā gada sacensību uzvarētājs Marino Vanhēnakers šoreiz ieņēma tikai 19. vietu, bet labākā no dāmām bija dāniete Kamila Pedersena (8.56:01).