04.07.2013 13:11

Siguldas orientierists patālu no līderiem Eiropas junioru čempionātā

Čehijā notiekošajās sacensībās sportistiem vecumā līdz 20 gadiem Daniels Kārkliņš pagaidām labāko rezultātu sasniedzis garajā distancē.

9,9 kilometru distancē siguldietis finišēja pēc stundas, 17 minūtēm un 24 sekundēm, uzvarētājam polim Pjotram Parfjanovičam zaudējot astoņas minūtes. 169 dalībnieku konkurencē Kārkliņam tas deva 32. vietu. No sešiem Latvijas orientieristiem augstākas vietas izcīnīja Dāvis Dišlers (16.) un Rūdolfs Zērnis (26.).

Dienu vēlāk Daniels Kārkliņš startēja vidējās distances kvalifikācijas sacensībās, taču savā grupā palika 39. vietā un A finālā, kurā startēja 61 labākais, neiekļuva. B finālā viņš uzrādīja 23. rezultātu. Labākais no latviešiem atkal bija D.Dišlers, kurš 3,6 km distancē izcīnīja 15. vietu.

Ceturtdien Eiropas junioru čempionātā ir brīvdiena, piektdien paredzētas sprinta sacensības, bet sestdien čempionāts beigsies ar stafetēm.