02.07.2013 10:00

Mārupes BMX braucējiem divas uzvaras "Grand Prix Latvia" pirmajā posmā

Sacensībās "SCO Centrs" trasē Valmieras pievārtē startēja vairāk nekā 230 dalībnieki, tostarp divi duči Mārupes BMX kluba pārstāvju.

Divās vecuma grupās jaunie mārupieši izcīnīja pārliecinošas uzvaras. Emīls Allers pašā jaunākajā 5–6 gadus veco grupā un Mārtiņš Zadraks deviņus gadus veco grupā uzvarēja gan visos trijos priekšbraucienos, gan finālā.

Dienu vēlāk turpat notika Burtnieku novada kausa izcīņas un "Open" sacensības, un arī tajās Emīls un Mārtiņš apliecināja savu pārākumu, vēlreiz izcīnot pirmās vietas.

"Grand Prix Latvia" sacensībās otrās vietas vecuma grupās līdz desmit gadiem puišiem ieņēma Emīls Edvards Liberts un meitenēm – Terēze Kiršteine, kā arī Kitija Elste jaunietēm 15+ vecuma grupā. Trešais bija Ingus Saulītis krūzeru klasē 30+ grupā.

Burtnieku novada kausa izcīņā Terēze un Kitija vēlreiz ierindojās otrajās vietās, otrais bija arī I. Saulītis, bet trešo vietu ieņēma Diāna Krūmiņa. Savukārt "Open" sacensībās trešais 9–10 gadus veco grupā bija Emīls Edvards Liberts.