01.07.2013 13:35

Carnikavai otrā uzvara, Ādažiem trešais zaudējums

Kaimiņu novadu futbola komandas atšķirīgām sekmēm aizvadījušas kārtējās Latvijas otrās līgas Vidzemes reģiona turnīra spēles.

Futbola klubs "Carnikava", kurā izteikti jūtama brazīliešu futbola ietekme (galvenais treneris, vairāki spēlētāji), tikās ar laikam Latvijas kosmopolītiskāko komandu "Rīga United FC", kurā spēlējot 15 dažādu tautību futbolisti amatieri, kuri mācās vai strādā Rīgā.

Jau spēles sākumā carnikaviešiem izdevās atklāt rezultātu, un, lai gan cīņas turpinājumā pārsvars bija laukuma saimniekiem rīdziniekiem, vairākas lieliskas izdevības atspēlēties viņi nav izmantojuši. FK "Carnikava" futbolisti guva otro uzvaru līdzšinējās sešās spēlēs – 1:0.

FK "Ādaži" komanda savā laukumā mērojās spēkiem ar FK "Valka"/Vamiera futbolistiem. Pirmā puslaika vidū īsā laika posmā viesi guva divus vārtus. Tad ādažniekiem izdevās vienu "golu" atspēlēt, taču vēl līdz pārtraukumam pretinieki, realizējot 11 metru soda sitienu, atjaunoja divu vārtu pārsvaru.

Pēc pārtraukuma cīņa ritēja ar izteiktu Ādažu futbolistu pārsvaru, it īpaši pamatlaika izskaņa. Tomēr vairāk par vienu realizētu "pendeli" viņiem panākt neizdevās – zaudējums 2:3.

Visas trīs Pierīgas komandas Vidzemes reģiona turnīra tabulā atrodas lejasgalā. FK "Ādaži" ir septiņi punkti (sešās spēlēs), FK "Carnikava" 6 (6), bet SK "Upesciems" komandai, kuras paredzētā spēlē pret "FC Aizkraukle" tika pārcelta uz vēlāku laiku, ir četri punkti piecās spēlēs.

Nākamajā kārtā 10. jūlijā savā starpā tiksies Carnikavas un Upesciema futbolisti.