26.06.2013 12:44

Stopiņu peldētājam pilns medaļu komplekts

Stopiņu peldētājam pilns medaļu komplekts Latvijas Peldēšanas federācija

Daniels Ziborovs palīdzējis sporta klubam "Delfīns" izcīnīt pirmo Latvijas Peldēšanas federācijas (LPF) ceļojošo kausu.

Divu dienu sacensībās Jelgavā sporta klubu un sporta skolu komandas cīnījās par uzvarām 26 individuālajās distancēs un četros stafešu peldējumos. SK "Delfīns" komanda šajās sacensībās izcīnīja 16 medaļas, no tām astoņas zelta, sešas sudraba un divas bronzas medaļas.

Trīs no šīm godalgām kausa ieguvējiem nopelnīja 17 gadus vecais Stopiņu novada pārstāvis Daniels Ziborovs. Viņš sasniedza labāko rezultātu 200 metru kompleksajā peldējumā (2:13,80), ieņēma otro vietu 800 metru brīvā stila peldējumā (8:54,44) un izcīnīja bronzu 200 metros brasā (2:20,84). Daniels vēl ierindojās ceturtajā vietā 400 metru brīvā stila peldējumā un piektajā vietā 100 metros brasā.

Četras medaļas LPF kausa izcīņā nopelnīja ikšķilietis Mikus Pauniņš, kurš pārstāvēja bērnu un jaunatnes sporta skolas "Rīdzene"/DNS komandu. Viņš uzvarēja 200 metru brīvā stila peldējumā (1:58,00) un ieņēma otro vietu divreiz garākā distancē (4:15,79), kā arī palīdzēja savai komandai izcīnīt divas otrās vietas 4x100 metru brīvā stila un kompleksajā stafetē.

Komandu vērtējumā BJSS "Rīdzene"/DNS ieņēma trešo vietu, palaižot priekšā vēl arī Valmieras bērnu sporta skolas peldētājus.