25.06.2013 08:47

Salaspilī noskaidrots galda tenisa čempions

Autors
Salaspilī noskaidrots galda tenisa čempions arhīvs

Salaspils atklātais čempionāts galda tenisā pulcēja 27 sportistus, viņu vidū trīs dāmas, no kurām divām izdevās iekļūt labāko astoņniekā.

Pēc pirmā posma spēlēm piecās apakšgrupās desmit labākie galda tenisisti turpināja cīņu par godalgotām vietām izslēgšanas turnīrā. Pusfinālā salaspilietis Andris Reinholds ar 3:2 pārspēja Mihailu Balonuškovu no Rīgas, bet rīdzinieks Leonīds Maslovs arī piecos setos uzvarēja Reini Kasparānu, informēja rīkotāji.

Pieci seti bija nepieciešami arī abas finālspēlēs. Cīņā par čempiona titulu Reinholds izrādījās pārāks par Balonuškovu, bet trešo vietu izcīnīja Kasparāns.

Labākā no dāmām bija rīdziniece Diāna Rusinova, kura uzvarēja turnīrā par 5.–8. vietu, septīto vietu ieņēma Maija Rabinoviča.