25.06.2013 11:42

FK "Carnikava" izstājas no Latvijas kausa izcīņas

FK "Carnikava" izstājas no Latvijas kausa izcīņas Māra Strokša

Rezultatīvā pirmās kārtas spēlē Carnikavas stadionā laukuma saimnieki kapitulē Rīgas vicečempioniem "Lerona/Rita" futbolistiem. FK "Ādaži" futbolisti gūst uzvaru otrajā līgā.

Pirmā puslaika vidū divu minūšu laikā carnikavieši ielaida divus vārtus, tad pēc diviem precīziem Aleksandra Škoļņikova raidījumiem izlīdzināja rezultātu, taču vēl līdz pārtraukumam ielaida trešos vārtus. Otrajā puslaikā rīdzinieki guva vēl trīs vārtus, un FK "Carnikava" brazīlieša Giljermes Laurentino raidījumam priekšpēdējā minūtē vairs nebija izšķirošas nozīmes – 3:6 (2:3).

Jau ziņots, ka pēc panākumiem Latvijas kausa izcīņas pirmā kārtas spēlēs sešpadsmitdaļfinālā iekļuvuši divi citi Pierīgas klubi – SK "Upesciems" un Olaines futbola klubs. Latvijas virslīgā un pirmajā līgā spēlējošie klubi turnīrā iesaistīsies vēlāk.

Turpinās arī Latvijas otrās līgas reģionālie turnīri. Vidzemes zonā futbola klubs "Ādaži" guvis pārliecinošu 3:0 uzvaru pār FK "Alberts" komandu. Vārtus ādažnieku labā guva Jānis Kleperis, Dmitrijs Šostaks un Mārtiņš Akmentiņš.

Turnīra tabulā FK "Ādaži" ar septiņiem punktiem aizvadītajās piecās spēlēs ieņem sesto vietu. Trīs punkti mazāk ir SK "Upesciems" futbolisti, bet četri punkti mazāk – FK "Carnikava" komandai.

Tostarp Latvijas otrās līgas Zemgales reģionālajā turnīrā pirmo cīņu pret FK "Tukuma brāļi" aizvadījuši futbola kluba "Olaine" spēlētāji. Mača likteni izšķīra viens vārtu guvums – olainieši sīvā cīņā piedzīvoja zaudējumu 0:1.