24.06.2013 15:44

Rupeiks/Kurpnieks labākā no Latvijas ekipāžām Beļģijā

Pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģiem sestajā posmā Beļģijā baldonietis Māris Rupeiks un Haralds Kurpnieks abos braucienos finišēja piektajā pozīcijā un piekto vietu ieņēma arī posma kopvērtējumā.

Šīs sezonas labākais Latvijas duets Jānis un Lauris Daideri otrajā braucienā nefinišēja un šoreiz summā palika 11. vietā, bet ceturtajā vietā finišēja nīderlandietis Etjēns Bakss ar latviešu kantētāju Kasparu Stupeli.

Vēl vienu uzvaru Beļģijā svinēja mājinieks Bens Adriensens ar līdzbraucēju nīderlandieti Benu van de Bogartu, vēl vairāk nostiprinoties pasaules čempionāta kopvērtējumā (275 punkti). Rupeiks/Kurpnieks un Bakss/Stupelis ar vienādu punktu skaitu (154) dala 5.–6. vietu.

Nākamais posms pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģu klasē notiks 7. jūlijā Francijā, bet 11. augustā pasaules labākās ekipāžas viesosies Ķeguma trasē.