23.06.2013 17:44

Skrējēji gūst laurus Ventspils Piedzīvojumu parka pusmaratonā

Pierīgas novadu pārstāvji iekļūst godalgoto trijniekos gan 21 kilometra distancē, gan "Nike" ceturtdaļmaratona skrējienā (10,55 km) un 5,3 km tautas skrējienā.

Galvenajā distancē par uzvarētāju kļuva kenijietis Čārlzs Vakira Maina, kurš finišēja pēc stundas, sešās minūtēm un 23 sekundēm, bet dāmu konkurencē ātrākā bija titulētā Jeļena Prokopčuka (1.14:05).

Labākā starp dāmām S50 vecuma grupā bija carnikaviete Ināra Lūse, kura Ventspilī bija pirmā arī pagājušajā gadā (1.30:11). Kopvērtējumā dāmām viņai astotā vieta. Savukārt V60 grupā vīriem trešo vietu ieņēma Carnikavas sporta centru pārstāvošais siguldietis Viktors Suborins (1.38:52).

Ceturtdaļmaratonā skrējēji no Pierīgas guva dubultuzvaru. Pirmo vietu absolūtajā vērtējumā izcīnīja Dmitrijs Serjogins no Mārupes (33:32), bet 40 sekundes vēlāk finišēja otrās vietas ieguvējs ķekavietis Kaspars Briška.

Vēl vienu uzvaru šajā distancē guva Ilona Kojaloviča no Babītes, kura izrādījās labākā SN35 grupā (35 gadi un vecākas dalībnieces). Mērķi viņa sasniedza pēc 44 minūtēm un 36 sekundēm. VN40 grupā ceturto vietu ieņēma siguldietis Kaspars Kārkliņš (39:53), bet VNJ grupā (1994. g.dz. un jaunāki) piektais bija Kārlis Lūsis no Carnikavas (47:14).

Viena godalgota vieta arī 5,3 km tautas skrējienā – trešais jaunākajā vecuma grupā (2000. g.dz. un jaunāki) bija salaspilietis Ernests Vīlips (23:46). Lōidz pirmajam trijniekam mazliet pietrūka Annai Konovalovai no Vangažiem, kura 1996./97.gadā dzimušo jauniešu grupā ieņēma ceturto vietu (28:17).