16.06.2013 16:53

Siguldā triumfē "Rietumu Delfin" riteņbraucēji

SEB kalnu riteņbraukšanas (MTB) sacensību seriāla otrajā posmā dalībnieki sadalīja arī Latvijas MTB čempionāta medaļas.

Elites grupā 77 kilometru distancē trīskāršu uzvaru svinēja "Rietumu Delfin" velokomandas pārstāvji Krists Neilands, Dmitrijs Sorokins un igaunis Pēters Prūss. Latvijas čempionāta ieskaitē bronzas medaļu izcīnīja Ivars Prokofjevs, bet piekto vietu ieņēma mārupietis Rihards Bartuševičs.

Dāmu konkurencē uzvaru izcīnīja Dana Rožlapa, kura savu tuvāko sekotāju Madaru Fūrmani apsteidza par nepilnām četrām minūtēm. Trešajā vietā finišēja Līga Šmite. Astoto vietu absolūtajā vērtējumā un pirmo vietu M40 vecuma grupā izcīnīja Normunds Zviedris no Ādažiem, bet godpilnajā otrajā vietā M45 grupā finišēja Siguldas mērs Uģis Mitrevics.

"Virši A" tautas distancē (50 km), kurā startēja vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku, uzvaru svinēja Jānis Ozols. Aiz viņa finišēja Oskars Muižnieks un Jānis Bērziņš, bet pirmo vietu dāmu konkurencē izcīnīja ādažniece Dace Hartmane.

Labākais M14 vecuma grupā izrādījās Ķekavas novada sporta skolas pārstāvis Kristofers Bindemanis, viņa komandas biedrs Niklāvs Boļšis bija ceturtais M16 grupā, bet junioru (M18) grupā otro vietu ieņēma Kalvis Vērzemnieks no "MTB Garkalne" komandas.

"Virši A" tautas distancē (50 km), kurā startēja vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku, uzvaru svinēja Jānis Ozols. Aiz viņa finišēja Oskars Muižnieks un Jānis Bērziņš. Kā ierasts SEB MTB seriāla sacensības notika arī "Mammadabas" veselības distancē (32 km) un "Gutta" bērnu braucienā.