13.06.2013 11:04

FK "Olaine" iekļūst Latvijas kausa izcīņas otrajā kārtā

FK "Olaine" iekļūst Latvijas kausa izcīņas otrajā kārtā arhīvs

Pirmās kārtas spēlē olainieši savā laukumā pārliecinoši pieveic pārsvarā no Rīgā dzīvojošajiem ārzemniekiem sastādīto komandu "FC Rīga United".

Trešdien vakarā Olaines stadionā notikušajā spēlē galvenie notikumi risinājās otrā puslaika pirmajā daļā. Dažas minūtes pēc mača atsākšanās pirmos vārtus mājinieku laba guva Aleksandrs Mihailovs, drīz pēc tam Konstantīns Plukaitis realizēja 11 metru soda sitienu, bet nedaudz vēlāk triju minūšu laikā Jevgēņijs Pučinskis un Vitālijs Makejevs vēl divas reizes raidīja bumbu rīdzinieku vārtos – 4:0.

Sestdien Daugavpilī Latvijas kausa izcīņas pirmās kārtas spēli pret Kalupes komandu aizvadīs Garkalnes novada sporta kluba "Upesciems" futbolisti, bet nākamsestdien cīņā par vietu otrajā kārtā (sešpadsmitdaļfinālā) pret "Rita/Lerona" vienību dosies futbola klubs "Carnikava".

Latvijas virslīgā un pirmajā līgā spēlējošie klubi kausa izcīņā iesaistīsies vēlāk.