09.06.2013 19:05

"Miesnieki" treniņu režīmā pieveic regbija klubu "Piekūni"

Līdz ar uzvaru Ķekavas novada regbija klubs iekļuvis Latvijas kausa izcīņas pusfinālā, kur jūlija nogalē tiksies ar "LMT/EK sistēmas/Eži" komandu.

Latvijas kausa pēdējā ceturtdaļfināla spēlē svētdien RK "Miesnieki" tikās ar RK "Piekūni" komandu un svinēja pārliecinošu uzvaru 77:8. Mača pašā sākumā pēc precīza soda sitiena sāncenši pamanījās izvirzīties vadībā 3:0, taču līdz pirmā puslaika beigām "miesnieki" panāca 34:3 savā labā un pēc pārtraukuma turpināja graut pretiniekus.

"Miesnieku" treneris Normunds Struža Latvijas Regbija federācijas preses dienestam pastāstīja, ka spēli viņējie aizvadījuši treniņmača režīmā, teorētiskās iestrādes pārbaudot praksē. Interesanti, ka laukumā devies ar kluba prezidents un galvenais treneris Uldis Bautris, kurš divreiz piezemēja bumbu sāncenšu ieskaites laukumā.

"Domāju, ka rezultāts atspoguļo cīņas gaitu. Vasaras vidū mūs gaida interesanta spēkošanās pusfinālā pret "LMT/EK Sistēmas/Eži" vienību," rezumēja N. Struža.

Latvijas kausa otrajā pusfinālā jūlija beigās Valmieras "Fēnikss" spēlēs ar "Garkalne/Livonia" regbistiem.