07.06.2013 19:58

Pierīgas tenisistiem četras medaļas jaunatnes čempionātā

(1 balsojums)
Pierīgas tenisistiem četras medaļas jaunatnes čempionātā Latvijas Tenisa savienība

Latvijas vasaras čempionātā vecuma grupās līdz 14 un 18 gadiem jaunie tenisisti no Mārupes un Garkalnes izcīnījuši divas zelta, vienu sudraba un vienu bronzas godalgu.

Puišu U-14 turnīra finālā tikās divi Mārupes tenisa skolas audzēkņi. Pusfinālos Roberts Grīnvalds ar 7:6 (7:3), 6:0 pārspēja Danielu Dukātu, bet Teodors Pukšte triju setu cīņā uzvarēja Maksimilianu Niklasu Andersonu 5:7, 6:0, 6:1. Finālā vairāk spēka bija atlicis Grīnvaldam – 6:3, 6:2.

Vēl viens Mārupes skolas pārstāvis Patriks Pušmucāns piedzīvoja zaudējumu pirmajā kārtā un turnīru beidza desmitajā vietā.

Latvijas čempionātā jaunietēm līdz 18 gadu vecumam par uzvarētāju kļuva garkalniete Annija Anna Veinšteina, kurā pārstāv klubu "Fortūna&sports". Pusfinālā viņa ar 6:3, 6:2 pārliecinoši pieveica Olgu Vozņarsku, bet finālā ar 6:4, 6:2 Ariadnu Bļinovu.

Bronzas medaļu izcīnīja Anna Ozerova no Mārupes tenisa skolas. Pusfinālā viņa piekāpās Bļinovai 7:5, 3:6, 2:6, bet mačā par trešo vietu pārspēja Vozņarsku 6:1, 6:4.