06.06.2013 11:51

Futbolā Carnikavai zaudējums, Salaspilij neizšķirts, Olainei uzvara

Futbolā Carnikavai zaudējums, Salaspilij neizšķirts, Olainei uzvara arhīvs

Pierīgas futbola komandas aizvadījušas kārtējās spēles Latvijas otrās līgas Vidzemes reģiona turnīrā, dāmu čempionātā un Latvijas jaunatnes čempionāta vecākajā grupā.

Otrās līgas debitanti futbola klubs "Carnikava" sezonas pirmajā spēlē savā laukumā ar 0:1 piekāpās FK "Alberts" komandai, piedzīvojot otro zaudējumu sezonā. Pirmo panākumu carnikavieši centīsies gūt svētdien, kad savā stadionā uzņems "FC Aizkraukle" vienību, kas piedzīvojusi zaudējumus pirmajās četrās spēlēs.

Piektdien Carnikavā Latvijas otrās līgas turnīra ietvaros FK "Ādaži" futbolisti sacentīsies ar futbola kluba "Smiltene" un Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolas komandas spēlētājiem.

Latvijas dāmu čempionātā vēl vienu maču aizvadījušas futbola kluba "Olaine" spēlētājas. Savā laukumā viņas ar 3:0 (1:0) pieveica "Pļaviņas DM-VSS" komandu. 17. minūtē rezultātu atklāja Laura Strautiņa, bet spēles pēdējās 20 minūtēs uzmainītā 15 gadus vecā Viviana Kauliņa divreiz realizēja 11 metru soda sitienus.

Šosezon aizvadītajās piecās spēlēs olainietes izcīnījušas trīs uzvaras un ar deviņiem punktiem turnīra tabulā ierindojās otrajā vietā.

Tostarp sesto spēli Latvijas jaunatnes čempionāta U-19 grupas turnīrā aizvadījusi futbola skolas "Metta" un Salaspils sporta skolas apvienotā komanda. Šoreiz FS "Metta"/Salaspils tikās ar jaunatnes futbola centra "Skonto" futbolistiem, un cīņa Valmierā beidzās bez vārtu guvuma – 0:0.

Turnīra tabulā ar septiņiem punktiem (divas uzvaras, viens neizšķirts, trīs zaudējumi) salaspilieši pagaidām ieņem piekto vietu deviņu komandu konkurencē.