23.11.2011 19:09

Siguldai savs Veselības profilakses centrs

Autors  Silvija Mača
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Kopš pavasara Siguldā, Raiņa ielā 5a, savas durvis vēris mājīgais Veselība profilakses centrs – SIA “Malus”.

Uzņēmums piedāvā augstas klases speciālistu pakalpojumus: homeopāti Baibu Tereško, ārsti homeopāti Jūliju Volginu, diagnostiķi Miru Doroškēvicu, uztura speciālista konsultācijas.

Piedāvājam arī veikt veselības stāvokļa noteikšanu ar R. Folla metodi, kas apvieno vairākas diagnostikas vienā, un ļoti unikālā veidā ar to var noteikt organisma stāvokli jau šūnu līmenī. Laikus spējot diagnosticēt praktiski jebkuras saslimšanas iedīgļus. Nopietnu slimību gadījumos kopā ar ģimenes ārstu ir iespējams izveidot efektīvāko ārstniecības kursu. Ar R. Folla metodes palīdzību iespējams pārbaudīt medikamentu, pārtikas produktu vai kosmētikas ietekmi uz veselību.

Uzņēmums organizē arī dažādus seminārus par: veselības jautājumiem, uzturu, kosmētiku, ūdeni. SIA “Malus” strādā, lai veicinātu veselības profilaksi un palīdzēt cilvēkiem uzturēt savu veselību dabīgiem līdzekļiem.

Visi speciālisti pieņem pēc iepriekšēja pieraksta. Sīkāka informācija pa tālruni 27719779, rakstot uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., vietnē www.malus.lv.