23.11.2011 17:02

Saulkrastu Dome atsāks sadarbību ar Dzīvnieku pansiju “Ulubele”

Autors  apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Saulkrastu novada Dome atsāk sadarbību ar biedrību “Dzīvnieku pansija Ulubele” par klaiņojošu suņu izķeršanu un nogādāšanu patversmē.

 

“Diemžēl nereti nākas sastapties ar cilvēku bezatbildīgas rīcības sekām, kad saņemam informāciju par klaiņojošiem dzīvniekiem, tāpēc turpināsim sadarbību ar biedrību “Dzīvnieku pansija Ulubele”, norāda Saulkrastu novada Domes priekšsēdētājs Ervīns Grāvītis. Biedrības darbinieki kopīgi ar Saulkrastu pašvaldības policiju organizēs bezsaimnieka suņu un kaķu ķeršanu un nogādāšanu uz veterināro klīniku vai patversmi, kā arī bezsaimnieka kaķu sterilizāciju vai kastrāciju, vakcināciju pret trakumsērgu un apzīmēšanu. 

Lai veiksmīgi risinātu šo situāciju, ikviens var vērsties pašvaldības policijā (tālr. 67142525) vai biedrībā “Dzīvnieku pansija Ulubele” (tālr. 20203333) ar informāciju par kaķu grupu, kura apdzīvo un barojas noteiktā vietā, aicinot sakārtot šo kaķu koloniju. Ja pamanīti klaiņojoši suņu, iedzīvotājiem nekavējoties jāpaziņo pašvaldības policijai, kas iespēju robežās mēģinās noskaidrot, vai suns, par kuru ir ziņots, nepieder kādam tuvējā apkārtnē dzīvojošam iedzīvotājam. Ja suns nav identificējams vai arī uz vietas neizdodas noskaidrot tā īpašnieku, suni nogādās dzīvnieku patversmē vai veterinārajā klīnikā.