23.11.2011 11:45

Bāriņtiesas 15 gadu jubileja Ķekavas novadā

Autors  Laura Mozule
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)


7. oktobrī Ķekavā tika svinēta bāriņtiesu 15 gadu pastāvēšanas jubileja.

Vēsturisko notikumu Ķekavas kultūras namā atzīmēt ieradās novada bāriņtiesas darbinieki, kurus sveica Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis, priekšsēdētāja vietnieks Juris Krūmiņš un bērnu improvizācijas teātra dalībnieki kopā ar radošās grupas vadītāju Aiju Vitmani.

Ķekavas novada bāriņtiesas vadītāja Sarma Trumpekoja par lielo ieguldījumu sociālajā sfērā pateicās visiem novada bāriņtiesas darbiniekiem. Daži no viņiem šim amatam bijuši uzticīgi desmit gadus un ilgāk, ik dienas lāpot līdzcilvēku dzīvi un attiecības. Tomēr, kā savā uzrunā teica S. Trumpekoja, darbs bez novada Domes atbalsta nav iedomājams – “strādāt nav grūti, ja spējam saprasties no pusvārda”.

Ķekavas novada Domes priekšsēdētājs R. Jurķis un viņa vietnieks J. Krūmiņš atzinīgi vērtēja bāriņtiesas veikumu, piekrītot, ka profesijas, kas prasa lielu emocionālo un fizisko spēku, ir smags, bet tajā pašā laikā nenovērtējams un ārkārtīgi vajadzīgs darbs gan novadam, gan sabiedrībai. Domes pārstāvji pateicās par jau paveikto un vēlēja neatlaidību un izturību turpmākajā darbībā, solot pašvaldības atbalstu un tikpat veiksmīgu sadarbību arī nākotnē.

Glāzēs dzirkstot šampanietim, gaviļnieki un pasākuma viesi dalījās atmiņās par aizvadītajiem darba gadiem, kuru laikā nācies piedzīvot gan emocionāli smagas situācijas, gan komēdijas cienīgus momentus. Klātesošie uzstājās ar uzrunām, kuru laikā gan uzslavēja kolēģus, gan atgādināja pašu pieļautās kļūdas un gūtās mācības, secinot, ka tikai tā var uzkrāt pieredzi un zināšanas, kas savukārt gādā par profesionālo izaugsmi.

Tomēr šī pēcpusdiena kolēģu vidū nebija paredzēta tikai darba jautājumu apspriešanai. Turpinot svinību neoficiālo daļu, improvizācijas teātra “Aija” dalībnieki kopā ar savu skolotāju A. Vitmani ieradās sveikt bāriņtiesas darbiniekus, dāvanā sniedzot atelpas brīdi enerģijas uzkrāšanai. Jaunie, atraktīvie un talantīgie jaunieši (Elīna, Valērija, Armands un Sergejs) klātesošajiem mācīja, kas nākamos darba gadus padarīs vēl ražīgākus un, bez šaubām, arī dzīvespriecīgākus, – lai paveiktu lielus darbus, vajadzīga arī atpūta.