28.06.2018 13:30

Remontdarbu laikā Zvejniekciema Pasta nodaļa darbosies kultūras nama "Zvejniekciems" 2. stāvā

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Remontdarbu laikā Zvejniekciema Pasta nodaļa darbosies kultūras nama "Zvejniekciems" 2. stāvā www.pasts.lv

No 2. jūlija kultūras nama "Zvejniekciems" pirmā stāva rekonstrukcijas dēļ Zvejniekciema Pasta nodaļas pakalpojumi būs pieejami katru darbdienu no plkst. 13.00 līdz 14.00 kultūras nama otrajā stāvā. Zvejniekciema Pasta nodaļa savās līdzšinējās telpās atgriezīsies pēc kultūras nama remonta.

Kultūras nama otrajā stāvā tiks sniegti visi pasta pakalpojumi un arī citi pakalpojumi, kurus nodrošina "Latvijas Pasts": vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā, informē "Latvijas Pasta" sabiedrisko attiecību speciāliste Vineta Danielsone.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma saņemšanu, Zvejniekciema iedzīvotāji aicināti pieteikt sūtījuma saņemšanu Zvejniekciema Pasta nodaļā, iepriekš zvanot pa tālruni 23281752 vai 25701973 un norādot datumu, kurā klients vēlas pasta sūtījumu saņemt. Savukārt, apmeklējot Saulkrastu pasta nodaļu Ainažu ielā 6a, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās–piektdienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 un sestdienās no plkst. 8.00 līdz 14.00.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c. Pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Zvejniekciema iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 23281752, vēsta V. Danielsone.

Jautājumu gadījumā klienti aicināti sazināties ar "Latvijas Pasta" klientu servisa speciālistiem pa tālruni 27008001, 67008001 vai elektroniski Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..