05.02.2018 15:05

Mārupe laidusi klajā jaunu novada video rullīti

Autors  www.marupe.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Mārupe laidusi klajā jaunu novada video rullīti ekrānšāviņš no youtube.com

Februārī Mārupes novada pašvaldība nodod sabiedrības apskatei jaunu un asprātīgu novada tēla video reklāmas rullīti. Video veidots sadarbībā ar SIA "Taracan Production" un tā tapšanai profesionālu aktieru vietā tika meklēti piemērotākie tēli no mūsu pašu novadnieku vidus.

Šī gada 1. februārī svinīgā gaisotnē video pirmo reizi tika demonstrēts projektā iesaistītajiem dalībniekiem, kas šoreiz tika konkursa kārtībā atlasīti no mūsu pašu novada iedzīvotāju vidus.

Veidojot jauno video, izstrādātāji asprātīgā un "svaigā" veidā ietvēruši būtiskākās novada attīstības tendences, akcentējot augstos dzimstības rādītājus, uzņēmējdarbības vides pievilcību, pašvaldības ieguldījumu izglītībā un tās infrastruktūras attīstībā, pievilcīgo un zaļo dzīves vidi, kā arī atpūtas un izklaides iespējas.

Video tapis sadarbībā ar SIA "Taracan Production". Uzņēmums veidojis arī pagājušā gada reklāmas video par tūrismu Mārupes novadā, kas ieguva godalgoto otro vietu nominācijā "Latvijas tūrisma produkts" starptautiskā filmu konkursā "Tourfilm Riga – 2017".