23.11.2011 13:05

Krāpšanā apsūdzētais Silovs strādā “Rīgas namu pārvaldniekā”

Autors  apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Bijušais Garkalnes novada Domes priekšsēdētājs Juris Silovs, kurš no apvienības “Saskaņas centrs” ievēlēts 10. Saeimā, taču nolika mandātu pēc tam, kad atklājās, ka viņš, būdams Garkalnes mēra amatā, reibumā sasitis Domes auto un apsūdzēts par mēģinājumu izkrāpt apdrošināšanas naudu, mēnesi ir Rīgas Domes uzņēmuma “Rīgas namu pārvaldnieks” Kurzemes iecirkņa vadītājs.

TV3 raidījums “Nekā Personīga” informē, ka bijušā deputāta alga pārbaudes laikā esot tūkstotis latu. Uzņēmuma amatpersonas skaidroja, ka krimināli apsūdzētā deputāta pieņemšana darbā rūpīgi vērtēta un neesot atrasts neviens normatīvais akts, kas to liegtu. Pats J. Silovs raidījumam sacīja, ka vairāk nekā trīs mēnešus bijis bez darba. “Atradu beigās, kas vairāk vai mazāk piemērots tajā brīdī,” sacīja bijušais Garkalnes mērs.

Jau rakstījām, ka J. Silovs apsūdzēts par to, ka laikā, kad pildīja Garkalnes novada Domes priekšsēdētāja pienākumus, slēpis pēdas avārijai, ko izraisīja ar dienesta automašīnu. Viņš turēts aizdomās par to, ka notikušajā iesaistījis arī sievu un izmānījis apdrošināšanas atlīdzību.