01.03.2012 16:09

Negadījuma dēļ var apturēt Siguldas pilsētas trases pacēlāju (+ video)

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Nedēļas nogalē notikušā negadījuma dēļ, kad no slēpošanas pacēlāja no vairāku metru augstuma nokrita bērns, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs uz izmeklēšanas laiku varētu apturēt Siguldas pilsētas trases pacēlāja darbību, 29. februārī vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums «Panorāma».

Negadījums notika, kad puikam kalna augšā aiz pacēlāja aizķērās drēbes, un viņš nav varējis atbrīvoties. Bērns guvis mugurkaula traumu, taču viņš ārstējas mājās. Bērna tēvs televīzijai pauda pārsteigumu, kāpēc negadījums nav izmeklēts un pacēlāja darbība nav apturēta, raksta tvnet.lv.

Trases pārstāvis stāstīja, ka tagad tiek pievērsta pastiprināta uzmanība slēpotāju apģērbam un samazināts pacēlāja ātrums. Viņš arī atzina, ka dežurantam, kas atrodas trases augšā, pacēlājs konkrētajā gadījumā bija jāaptur, taču tas nav ticis izdarīts.

Patērētāju tiesību aizsardzības centrā «Panorāmu» informēja, ka centra speciālisti atrodas Siguldā un, visticamāk, pacēlāja darbība tiks apturēta un tiks veikta izmeklēšana.