09.12.2015 19:11

Valsts prezidents kopā ar carnikaviešu ģimeni iededzis Melngalvju nama egli

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Valsts prezidents kopā ar carnikaviešu ģimeni iededzis Melngalvju nama egli Valsts prezidenta kanceleja

"Stipras ģimenes ir patiess balsts stiprai valstij, jo ģimenē mēs smeļamies spēku un tā mums ir nozīmīga it visos dzīves brīžos," sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kopā ar ģimenēm no visas Latvijas 9. decembrī svinīgā pasākumā iededzot Melngalvju nama Ziemassvētku egli.

Tradicionālajā egles iedegšanas pasākumā piedalījās 16 ģimenes, kuras ir stipras, kuplas, aktīvas un radošas. Viņu vidū – Precinieku ģimene no Carnikavas novada. Ģimenēs, ko pēc Valsts prezidenta aicinājuma izvirzīja Latvijas Pašvaldību savienība, aug trīs līdz astoņi bērni, tajā skaitā aizbildnībā esoši un audžubērni.


"Ne naudā vai mantā ir atrodama laime. Laime ir dzīvot ģimenē, kur skan bērnu soļi un balsis, un apkārt ir cilvēki, kas tevi mīl, atbalsta, mierina un dod enerģiju, lai mēs nestāvētu uz vietas, bet ietu uz priekšu," teica Valsts prezidents.

Viņš norādīja, ka arī no pašvaldībām saņemtajās vēstulēs savstarpējais atbalsts, uzticība un nesavtīga mīlestība bija tie vārdi, ar kādiem tika raksturotas pieteiktās ģimenes, vēsta Valsts prezidenta preses dienests. Raimonds Vējonis novēlēja, lai Ziemassvētku brīnums ienāk ikvienā mājā un ģimenē: "Lai līdzās ir bērni, kas mūs priecē, lai valda saticība un mīlestība! Es ar jums lepojos!"Iepriekš:

Dejotāju Precinieku ģimene no Carnikavas iedegs Valsts prezidenta egli