07.05.2018 16:17

Ināra Mūrniece olimpiešiem un paralimpiešiem: Sports spēj mūs nostādīt uz viena viļņa

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Ināra Mūrniece olimpiešiem un paralimpiešiem: Sports spēj mūs nostādīt uz viena viļņa Saeimas administrācija

"Sports spēj mūs visus vienot un nostādīt uz viena viļņa – mūs saliedē tas, ka mēs "turam īkšķus", un apziņa, ka latvieši ir visur, būs visur un tiks virsotnēs. Mēs esam sporta lielvalsts," pirmdien Saeimas namā sveicot Latvijas olimpisko komandu "Phjončhana 2018" un Latvijas paralimpiešus ar augstajiem sasniegumiem, teica Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece.

Pateicībā par sasniegumiem XXIII Ziemas olimpiskajās spēlēs Phjončhanā Saeimas priekšsēdētāja bobslejistiem Oskaram Melbārdim un siguldietim Jānim Strengam pasniedza Saeimas Prezidija atzinības rakstus. Kā zināms, O.Melbārdis un J.Strenga ieguva bronzas medaļu bobsleja sacensībās divnieku ekipāžām.

Pārējiem Latvijas olimpiešiem un paralimpiešiem, kā arī viņu treneriem un ārstiem I.Mūrniece pasniedza Saeimas priekšsēdētājas atzinības rakstus. Tāpat ar Saeimas priekšsēdētājas atzinības rakstu godināja arī Latvijas Olimpisko komiteju un Latvijas Paralimpisko komiteju, vēsta Saeimas preses dienests.

I.Mūrniece īpašu pateicību izteica sportistu ģimenēm, atzīmējot, ka sporta spēļu laikā mēs visi kopā esam liela ģimene, bet paši tuvākie ir blakus vienmēr.
Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sekretāre Silvija Šimfa komisijas vārdā sportistiem, treneriem, ārstiem un citiem sporta darba organizētājiem pateicās par to, ka viņi ir patiesi cīnītāji un uzvarētāji. S.Šimfa atzīmēja, ka cīņa ir ne tikai ar centimetriem, milimetriem, sekundēm, bet arī ar kaut ko daudz lielāku un katram cilvēkam pazīstamu, jo cilvēka dzīve kopumā ir uzvaras un zaudējumi.

Saeimas Sporta apakškomisijas priekšsēdētājs Jānis Upenieks, uzrunājot sportistus, pateicās par augstajiem sasniegumiem, veselīga dzīvesveida popularizēšanu un sabiedrības saliedēšanu.