27.05.2014 23:28

Sandis Ozoliņš pārtrauc hokejista karjeru un iestāsies Repšes dibinātajā biedrībā

Autors 
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)

Hokejists Sandis Ozoliņš pieņēmis lēmumu noslēgt savu karjeru sportā un iestāties politiķa Einara Repšes dibinātajā biedrībā "Latvijas nākotnes forums", otrdien vakarā Latvijas Televīzijas raidījumā "1:1" paziņoja hokejists.

Plānots, ka Ozoliņš kļūs par biedrības ģenerālsekretāru.

"Vēlos pateikt paldies saviem vecākiem, ģimenei, treneriem, komandas biedriem un citiem, kas mani atbalstīja hokejista gaitās. Tāpēc ar šo pateicību vēlos paziņot, ka beidzu profesionālās hokejista gaitas. Sportā esmu bijis ilgus gadus un šo darbu esmu veicis ar milzīgu mīlestību un atdevi. Ir pienācis laiks," sacīja S. Ozoliņš.

Taču, stāstot par saviem nākotnes plāniem, S. Ozoliņš sacīja, ka esot nopietni apdomājis, ko darīt tālāk, un pirms kāda laika pieņēmis lēmumu iesaistīties Repšes dibinātajā biedrībā "Latvijas nākotnes forums". "Esmu gatavs strādāt Latvijā un ar savu turpmāko darbu darīt lietas, kas nestu labumu sabiedrībai kopumā," piebilda S. Ozoliņš.

"Tas nav noslēpums, ka savulaik esmu ticies ar vairāku politisko spēku līderiem, bet tagad esmu izdarījis savu izvēli, kas ir kritusi par labu minētajai biedrībai. Noteikti mani apmētās ar dubļiem, bet es nevēlos atrasties malā, bet būt aktīvs un līdzdarboties, it sevišķi, ja manas idejas un domas var nest kādu labumu. Mani kā uzņēmēju šāds modelis ieinteresēja, un es piekritu," sacīja S. Ozoliņš.

Uz jautājumu, vai šāds solis nozīmē, ka S. Ozoliņš varētu nākotnē startēt aktīvajā politikā, hokejists atbildēja, ka par to neesot domājis, taču tagad viņš ir nolēmis darboties šajā biedrībā, kurā pulcējušies spēcīgi cilvēki ar interesantām idejām, tādējādi daudz aktīvāk domājot un piedāvājot priekšlikumus, kas nāktu par labu Latvijas attīstībai.