21.05.2013 10:25

FOTO: Jūrmalā atklāta kūrortsezona

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
FOTO: Jūrmalā atklāta kūrortsezona publicitātes

Maijā dienu pirms Vasaras svētkiem notikusi 2013. gada Jūrmalas vasaras kūrortsezonas atklāšana.

Rīta pusē notika lielākais gājiens Jūrmalā, kas pirms dažiem gadiem kā tradīcija tika atjaunots. Tajā piedalījās jūrmalnieki no 118 dažādām Jūrmalas organizācijām un apvienībām, kas kopumā sastādīja vairākus tūkstošus dalībnieku, kuri bija parūpējušies par interesantu un krāšņu noformējumu.

Svētku dalībniekus un pilsētas viesus uzrunāja un sveica Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Juris Visockis, kā arī Vides izglītības fonda vadītājs Jānis Ulme, kurš pasniedza četrus Zilos karogus Jūrmalas pludmalēm un peldvietām.

Sezonas atklāšanas koncerts turpinājās visas dienas garumā un pulcēja vairākus tūkstošus skatītāju. Uz skatuves kāpa tādi mūziķi kā Olga Rajecka, "Musiqq", "Crazy Dolls", "Disco Diamond", muzikālā apvienība "Vintāža" un "Autobuss Debesīs".

Svētku vakara programmā izskanēja 1970. gadu skaistākās melodijas. Vakara vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare koncerta apmeklētājiem uzjundīja nostalģiskas atmiņas par tā laika ikdienas ritmu Jūrmalā. Atmiņās palīdzēja gremdēties Latvijā pazīstami solisti Žoržs Siksna, Vineta Elksne, Rūta Dūduma, Zane Dombrovska un Juris Jope, izpildīdami tādas tautā iemīļotas dziesmas kā "Rudacīte", "Atgriešanās", "Tavs skūpsts" un daudzas citas.

Jūrmalas vasaras kūrortsezonas 2013 atklāšanu noslēdza krāšņa uguņošana.