15.04.2013 16:55

Apmeklētājiem durvis ver Carnikavas Novadpētniecības centra pirmā ekspozīcija

Autors  www.carnikava.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Centrā ir radīts interjera iekārtojums, kas raksturo mājas saimnieku sadzīvi un nodarbošanos 19.gadsimta beigās. Centrā ir radīts interjera iekārtojums, kas raksturo mājas saimnieku sadzīvi un nodarbošanos 19.gadsimta beigās. www.carnikava.lv

Carnikavas Novadpētniecības centra iekštelpās īsā laikā ir tapusi pirmā nelielā ekspozīcija, kuru ikviens ir aicināts apskatīt.

Novadpētniecības centrā ir radīts interjera iekārtojums, kas raksturo mājas saimnieku sadzīvi un nodarbošanos 19.gadsimta beigās. Lielajā saimes telpā ir izvietota izstāde "Carnikavieši 1918. – 1940.gada fotogrāfijās", kas dokumentālās liecībās atspoguļo Latvijas pirmo neatkarības periodu mūsu novadā. Fotogrāfijas rāda carnikaviešus darbā un atpūtā, iepazīstina ar viņu vaļaspriekiem, paradumiem, kā arī apliecina, cik liela nozīme dzīvē bijusi draudzībai vai labai kompānijai.

Novadpētniecības centrs, kas atrodas Jomas ielā 7, apmeklētājiem ir atvērts otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no plkst. 13 līdz 16. No 1.maija līdz 31.augustam tas ir atvērts arī sestdienās no plkst. 10 – 14. Pirmdienās un svētdienās – slēgts. Savlaicīgi zvanot pa tālruni 29128086, iespējams vienoties par apmeklējumu arī citā laikā.