03.12.2012 09:08

Ķekavu otrajā adventē ievadīs mūziķu trio ar "Es skaistu vietu zinu"

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
Lai ceļš līdz svētkiem būtu īsāks, Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs un komponists Marts Kristiāns Kalniņš un Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks gada gaišākos svētkus – Ziemassvētkus – gaidot aicina uz mirkli apstāties no ikdienas steigas un ieklausīties skaistāko Ziemassvētku dziesmu koncertprogrammā "Es skaistu vietu zinu". Lai ceļš līdz svētkiem būtu īsāks, Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs un komponists Marts Kristiāns Kalniņš un Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks gada gaišākos svētkus – Ziemassvētkus – gaidot aicina uz mirkli apstāties no ikdienas steigas un ieklausīties skaistāko Ziemassvētku dziesmu koncertprogrammā "Es skaistu vietu zinu". publicitātes

Otrajā adventē, 9. decembrī, plkst. 19.00 Doles-Ķekavas evaņģēliski luteriskajā baznīcā uz īpašu Ziemassvētku koncertu "Es skaistu vietu zinu" aicina Evita Zālīte, Marts Kristiāns Kalniņš un Artis Robežnieks.

Kad zemi apmirdz zvaigznes un mūsu sirdī iemājo balts prieks, kad vēji aiznes bēdas un sirdīs mīlestību sēj, klāt ir Ziemassvētki. Lai ceļš līdz svētkiem būtu īsāks, Latvijas Nacionālās operas soliste Evita Zālīte, dziedātājs un komponists Marts Kristiāns Kalniņš un Dailes teātra aktieris Artis Robežnieks, gada gaišākos svētkus – Ziemassvētkus – gaidot, aicina uz mirkli apstāties no ikdienas steigas un ieklausīties skaistāko Ziemassvētku dziesmu koncertprogrammā "Es skaistu vietu zinu".


"Ja tu neesi viens, ceļš vienmēr šķiet īsāks. Iesim kopā šo, lai arī tumšo, tomēr skaisto ceļu līdz Ziemassvētkiem. Lai gaisma un siltums jūsu mājās, lai miers un mīlestība sirdī," aicina Artis Robežnieks.

Koncertprogrammā "Es skaistu vietu zinu" varēs baudīt gan skaistākās komponista Valta Pūces dziesmas "Es skaistu vietu zinu", "Ziemassvētki baltajās mājās", "Bāreņa lūgšana", "Tik klusa un svēta", "Ir spožums kāds tuvāks", "Nosalušais sunītis", gan tradicionālās Ziemassvētku dziesmas "Kas ir šis bērns", "Ne šūpulī greznā", "Jūs ticīgie nāciet", "Pār mazo ciemu ielejā", "Es skaistu rozīt zinu" un citas. Koncertā gaidāms arī īpašs pirmatskaņojums.

Marts Kristiāns Kalniņš: "Es ticu mūžīgai apsnigšanai, es ticu saulgriežu sniegam, es ticu Ziemassvētku brīnumam, kuram katra dvēselē ir jāienāk, aicinu būt kopā ar mums koncertos, lai piedzīvotu svētku noskaņu un izdziedātu skaistākās Ziemassvētku melodijas."

Pie klavierēm koncertā būs komponists Valts Pūce, bet ģitāras pavadījumu nodrošinās Ilze Grunte. Visām koncertprogrammā iekļautajām dziesmām tiek radīti jauni aranžējumi, ikviena melodija, pateicoties apvienotajam mūziķu sastāvam, iegūs jaunu skanējumu. Klausītāji koncertā varēs dzirdēt ne tikai klavieres, ģitāru, bet arī blokflautas skaņas, kā arī Marta Kristiāna izpildījumā ieskanēsies oboja.

Ziemassvētku koncerts "Es skaistu vietu zinu" būs īsta sirds dāvana, kas spēs ikvienu klausītāju aizvest mūzikas brīnumainajā pasaulē.

"Ziemassvētki man nozīmē pāri plūstošu, bērnišķīgu prieku un pateicību par iespēju dzīvot šo dzīvi. Dziedot baznīcās, es svinu Kristus dzimšanas brīnumu, kuru nevar saprast, bet katru gadu var no jauna piedzīvot kopā ar savas mīļās Latvijas cilvēkiem," stāsta Evita Zālīte.

Biļetes iepriekšpārdošanā par Ls 3 iespējams iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs, pasākuma dienā pirms koncerta – Ls 4. Biļetes apmeklētāji aicināti iegādāties laikus, jo tas ir lētāk un izdevīgāk.