07.08.2018 09:40

TV3 ar vērienīgu koncertu Dzintaros svinēs 20 gadu jubileju

Autors  Apriņķis.lv
Novērtēt šo ziņu
(0 balsojumi)
TV3 ar vērienīgu koncertu Dzintaros svinēs 20 gadu jubileju publicitātes

31. augustā Dzintaru koncertzālē notiks krāšņas un vērienīgas telekanāla TV3 20 gadu jubilejas svinības, kurās piedalīsies pašmāju spožākās zvaigznes. Koncerta vadīšana uzticēta ētera personībai Baibai Sipeniecei-Gavarei un populārajam dziedātājam Laurim Reinikam.

Paredzēts, ka koncertā piedalīsies: Linda Leen, Marija Naumova, Aija Andrejeva, Aminata, Lauris Reiniks, Jānis Stībelis, Igo, Jānis Strazds, Alex, Ansis, Nauris Brikmanis, Justs, Arturs Gruzdiņš, Ivo Fomins, "The Sound Poets" "Tautumeitas", "Auļi", "DaGamba", "Astro'n'out", "Triānas parks", "Colt" un Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķi.

"Manuprāt, šis būs vērienīgākais un skaistākais koncerts, kas notiek vasaras pēdējā dienā un kurā visi kopā pirms skolas sākuma varēsim izpriecāties no sirds, nosvinēt TV3 skaisto jubileju un palīdzēt gaviļniekiem nopūst svecītes viņu lielajā jubilejas torte," teic viens no vakara vadītājiem Lauris Reiniks.

Gan viesus, gan māksliniekus šajā vakarā sirsnīgi uzņems Jūrmala – lielākā piejūras kūrortpilsēta Baltijas valstīs, kas var lepoties ar senu kūrorta vēsturi, savukārt Dzintaru koncertzāle, kur norisināsies šis krāšņais pasākums, ir Baltijas valstīs lielākā atklātā tipa koncertzāle.

Pirms koncerta rīkotāji iesaka atvēlēt laiku nesteidzīgai pastaigai pa Jūrmalas ieliņām, lai apskatītu nacionālā romantisma un jūgendstila arhitektūru, kas piešķir pilsētai īpašu šarmu.

Biļetes uz koncertu var iegādāties "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā.